Anasayfa / Genel / 549 TL’ye Web Sitesi Olmayan Kalmasın

549 TL’ye Web Sitesi Olmayan KalmasınTürk Ticaret Kanunu’nun firmalara websitesini zorunlu hale getireceğiyle alakalı internette dolaşan bilgiler bir tarafa dursun, bir web sitesi sahibi olmak firmanız için zorunluluktan öte gelişen teknolojiye ayak uydurmak demek.

Şahsen hiçbir websitesini firma mecbur olduğu için değil de firmaya fayda sağlayabilmek adına yapma taraftarıyım. Hiçbirşey yapmasanız bile arama motorlarında telefon numaranızı bulmak isteyenlere firma olarak kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca websitesini sıfırdan yapmanın yanı sıra varolan statik web siteleri içinde yeniden yapılandırma uygulaması yapılabilir.

Bu bağlamda ister firma olun ister şahıs, bir websitesine ihtiyacınız varsa direk bize ulaşabilirsiniz. Yönetilebilir web sitelerindeki bu kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz. Bu fiyat KDV hariç özel fiyat olup, yönetilebilir websitesinin sunucu ve domain (isim hakkı) hizmetleri bu fiyata dahildir. 1 yıl boyunca teknik hizmet, güvenlik ve güncelleme de sunulmaktadır.

Standart kurumsal websitesi için geçerli olan bu fiyat, özel istekler dahilinde artış gösterebileceği gibi çok basit sistemler için düşebilir de. Detaylı bilgi almak için 08:00 – 20:00 saatleri arası 0 505 575 99 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya 7/24 aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*