Anasayfa / Genel / Aşk Doktoru’nuz Will Smith

Aşk Doktoru’nuz Will SmithWill Smith Aşk Doktoru filmiyle romantik filmlere yeni bir tat getirdi. Defalarca izleseniz de eğlenerek izleyeceğiniz nadir filmlerden biridir, Aşk Doktoru.

Eva Mendes ve Will Smith filmin baş rollerini paylaşıyorlar. Aşk Doktoru (Alex Hitchens) aşktan yana pek şansı olmayan bir gençtir. Ancak bir gün her şeyin farkına vardığını düşünür. Ve erkeklere bu konuda danışmanlık yapar. Bu danışmanlık hizmetini gizliden yürüten Alex, Sara Melas(Eva Mendes) ile tanışır. Ve aşka bakış açısını tekrar gözden geçirmek zorundadır.

Filmde en sevdiğim replikler şunlardı :

*Hayat nefes aldığımız anların toplamından değil, nefesimizi kesen anlardan ibarettir.

*Yalan yok, çalmak yok, kandırmak ya da şerefe yok ama ille de yalan söyleyeceksen sevdiğinin kollarında söyle, ille de çalacaksan bunu ona çaktırmadan yap, ille de kandıracaksan can yakma, ille de şerefe yapacaksan işte bunu nefesini kesen anlarda yap.

*Seni istiyorum. Tam buradan, tüm kalbimle istiyorum… Neyi istediğimi çok iyi biliyorum.

*Çünkü, aşık insanlar böyle yaparlar. Atlarlar ve işe yarasın diye dua ederler. Aksi taktirde bir kaya gibi aşağı yuvarlanırlar. Ve kendilerine durmadan sorarlar. Neden atladım ki? İşte karşındayım Sara. Düşüyorum, düşüyorum ve beni kanatlandıracak tek kişi var. O da sensin başkası değil…

*Sara ben bir erkeğim. Bir şeyi başından doğru yaptığımız nerede görülür.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*