Anasayfa / Genel / Atalay Demirci’nin Gösterisi Alıntı mı?

Atalay Demirci’nin Gösterisi Alıntı mı?Sosyal medyada dolanan bir video Atalay Demirci’nin gösterisi alıntı mı diye tartışmalara yol açtı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız ve yarışmanın birincisi olan Atalay Demirci ile Ahmet Şerif İzgören‘in 2003 ‘te yayınladığı video da bir takım benzerlikler var.

Atalay Demirci’nin stand- up gösterisinde beden diliyle ilgili yaptığı espriler Ahmet Şerif İzgören‘den esinlenerek yapılmış olabilir ya da beden diliyle ilgili bu savları sadece dünyada bir kişi  çözmüş olamaz ya !..

İki durumdan hangisi olursa olsun bence güldük, eğlendik. Şimdi bitmiş ve galibi belli olmuş bir yarışma için Atalay Demirci’ye medyanın çamur atmasına anlam veremiyorum açıkçası.

İşte o çok konuşulan video:   quup        

Bir Yorum

  1. Ahmet Şerif İzgören’i hem kitaplarından tanırım hem birebirde tanışmışlığım vardır. Bilginin peşinde koşan ve bunu profesyonel anlamda yapan çok değerli bir insan. Atalay Demirci’nin son gösterisi Şerif beyin videodan da alınmış olabilir Dikkat Vücudunuz Konuşuyor adlı kitabından da. Buradaki esas problem o bilginin gösteride kullanılması vs. değil. Çok yetenekli bir şekilde bu bilgiyi kullanarak herkesi güldürdü diyebiliriz. Hakkını yiyemem. Net şekilde kaynak belirtilmemiş olabilir belki fakat gerekli açıklamayı Atalay Demirci yapacaktır.

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*