Anasayfa / Genel / Atv’nin Yeni Dizisi Yağmurdan Kaçarken

Atv’nin Yeni Dizisi Yağmurdan KaçarkenAtv’nin yeni dizisi Yağmurdan Kaçarken izlenme rekorları kırıyor. Kısa zamanda kendini sevdirmeyi başaran dizilerden biri. Henüz 6 bölüm oynadı ama sabırsızlıkla 7. bölümü bekliyorum. Dram, aşk, komedi ve aksiyon dolu her bölümü.

Her ne kadar olayların gidişatını şimdiden tahmin etmek mümkün olsa da çok eğlenerek izlediğim diziler arasında Yağmurdan Kaçarken. Oyuncuları ile de gerçekten buradayım diyor. Oyuncular ve karakterler çok uyumlu olmuş. Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Furkan Andıç, Çok Güzel Hareketler Bunlar programının güzel kızı Ayça Erturan ve yakışıklılığı ile genç kızların beğenisini kazanan Carlos Martin dizinin en dikkat çekici isimleri.

Dizi her cumartesi saat 20:00’da yeni bölümüyle ekran başında oluyor. Eğlenceli bir aşk hikayesini konu alan diziyi mutlaka takibe almalısınız.

Yağmurdan Kaçarken dizisinin oyuncuları ;

Carlos Martin (Carlos Yılmaz)
Ebru Şancı (Üvey Anne)
Ayça Erturan
Ezgi Asaroğlu
Furkan Andıç
Ali Ersan Duru
Kazım Akşar
Enise Ütük
Serkan Şenalp

   quup        

2 yorum

  1. Su dizinin 3 cu bolumunde Carlos ve karasi bal ayina antalyada hangi otele gidiyorlar? Otel cok hosuma gitdi.Mumkunse ismini ala bilirmiyim

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*