Anasayfa / Genel / Bad Kids Go To Hell – Kötü Çocuklar Cehenneme Gider

Bad Kids Go To Hell – Kötü Çocuklar Cehenneme Gider6 şımarık zengin genç okuldan disiplin cezası alır. Cumartesi günü öğretmenleri  8 saat boyunca  kapalı, kilitli bir odada yalnız başlarına bırakır. Ne telefonları vardır ne de eğlenecek bir şey. Öğretmenleri iletişim sağlayacak her şeyi ellerinden alır. İçlerinden birinde sadece telefon vardır ve telefonun şarjı sadece 1 kişiyi aramaya yetecek kadardır.

Kız tanrıya inanmamaktadır, daha doğrusu şeytana tapmaktadır. Bunu herkese söyleyecek ve zincir halkası grup cin çağırmaya çalışacaklardır. Zincir kurulur ve şeytanı çağırmaya başlarlar. Gençler bunu dalga konusu olarak görür ve her türlü dalgayı, argo kelimeyi kullanırlar. Saniyeler geçmeden yağmur ve şimşek çarpar. Grup korkmuş bir vaziyettedir, ne yapacaklarını şaşıran gençler çareyi kaçmakta bulurlar. En yakışıklı olan etrafta hep böcekler görür ve oyun başlar. Hepsi birer birer kendilerini öldürürler ama kimin yaptığı bilmezler işte o sırada  erkeklerden biri telefonu çıkarır ve ambulansı aramaya kalkar ama kimse buna izin vermez. Çünkü sadece bir arama hakkı kalmıştır ve bu aramayı da en yakın arkadaşını arar ama telefon bir anda kesilir. Herkes sakat bir çocuktan şüphelenir. Bu arada  çıkmaya çalışan grup hava borusundan müdürün odasına girer ve  disiplin dosyalarını dvdleri bulur. İşte o an öğrenmiştir hocası bu çocuğa gıcık kaptığını ve onu bütün gün izlediğini anlamıştır ve bunu arkadaşlarına söyler.

Tüm dikkati üstüne çeken çocuk, artık tüm şüphe ondadır. Odayı göstermek isteyen genç gittiklerinde bir sürpriz ile karşılaşır. Sakat olan çocuk bunları odaya kilitler ve belinden silahı çıkarır kızı öldürmek ister ama başaramaz. Garip garip sesler duyur, merdivenlere yaklaştığında tam suratına kalın bir kitapla kız vurur. Merdivenlerden düşen çocuğun koltuk değnekleri tam kalbinden saplanır ve kalbi koltuk değneğinin üstünde kalır. O sırada ölmüştür tabi. Bunu kimse görmemiştir. Kalan gençler ise artık ne yapacaklarını şaşırmıştır, herkes birbirinden şüphe duymaya başlamıştır ve yakışıklı olana suçu atmaya çalışacaklardır. Kızlardan biri tüm planın içindedir. Öğretmeniyle burada çocuklar, bunun şeytanın yaptığına inanırlar. Gürültülü bir sesle kapı açılır ve parlak ışıkla şeytan bunların üstüne doğru gelmektedir. Genç elindeki silahı şeytana sıkmaya çalışır ama nafile çünkü beyaz bir çarşaf ile arkadaşı asılır olarak gelir ve onu silahla vurur. Orada ölmüştür iyice korkan çocuklar artık delirme aşamasına gelmiştir O sırada öğretmenleri gelir ve tüm bunların plan olduğunu söyler. Zengin kız ve öğretmenin yaptığını öğrenir. Burada öğretmen kıza çocuğu vurmasını söyler tam vuracak iken öğretmenler baltayla  kızı öldürür ve sadece yakışıklı olan ve öğretmen kalmıştır. O sırada etrafta, heryerde kan ve cesetler vardır. Polis baskın yapar ve  çocuğun elinde baltayla görürler. Polislerde inanmıştır herkesi yakışıklı çocuğun  öldürdüğüne  ve çocuğu tutuklar. Bu arada tüm planın içinden  bölgenin sahibi olan temizlikçi, öğretmenler ve kızın annesi çıkmaktadır.

Gerçekten Komedi – Gerilim – Gençlik türü film seven herkesin bu film izlemesini tavsiye ederim. Biraz sıkıcı gelebilir çünkü gerçekten çok dikkat isteyen bir film  herkese iyi seyirler.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*