Anasayfa / Genel / Beyaz Perdenin Unutulmaz Prensesleri

Beyaz Perdenin Unutulmaz PrensesleriAcemi Prenses (The Princess Diaries)

Anne Hathaway‘in baş rollerini paylaştığı film sakar prenses rolüyle gerçekten unutulmaz bir prenses filmi. Her izlemede eğlendirmeyi başarıyor.

Sonsuza Dek (Ever After: A Cinderella Story)

Drew Barrymore baş rolleri paylaşıyor.Göz kamaştırıcı bir kül kedisi masalı. Danielle güzel bir kadındır üvey annesine göğüs gerip mucizeler yaratmaya başlar.

Bir Kül Kedisi Masalı (A Cinderella Story )

Hilary Duff‘ın baş rollerini paylaştığı film küçüklüğümüzden beri dinlediğimiz prenses masallarına çok benziyor. Büyülü bir dünyanın penceresini bizlere aralıyor.

Prens ve Ben (Prince and me)

Julia Stiles‘ın baş rollerini paylaştığı film hayatın sürprizlerle dolu olduğunu bir kere daha ortaya koyuyor. Hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi prenses koltuğunda bulabilirsiniz.

Prenses Koruma Programı (Princess Protection Program)

Baş rollerini Demi Lovato ile Selena Gomez paylaşıyor. Bir prensesin nasıl hareket etmesi gerektiğini daha yakından gözlemleyebileceğiniz eğlenceli bir film.

Pamuk Prensesin Maceraları – Ayna ayna söyle bana 

Baş rollerini Julia Roberts ve Lily Collins paylaşıyor.Hepimizin çocukluktan beri bildiği muhteşem bir masalın film versiyonu. Pamuk Prenses ve yedi cüceler masalıyla aralarında farklılıklar olsa da günümüze çevrilmiş hali diye düşünebilirsiniz. Biraz komedi biraz aşk…

Pamuk Prenses ve Avcı

Kristen Stewart ve Charlize Theron‘un baş rollerini paylaştığı film pamuk prenses masalının başka bir versiyonu diyebiliriz. Kötü bir kraliçe ve hor gördüğü bir halk… Pamuk Prensesi öldürmesi için bir avcı yollanır. Halkın kraliçeye direnmeye başlamasıyla her şey değişir.

Ay Prensesi (The Secret of Moonacre )

Dakota Blue Richards ve Natascha McElhone baş rollerini paylaşıyor.Sihirli bir orman ve birbiriyle kavgalı iki aile… Seneler önce birbiriyle kavga eden bu iki aile ay prensesi tarafından lanetlenir. Bu laneti bozacak kişi de yine bir ay prensesi olacaktır.

Prenses ve Bezelye Tanesi (Die Prinzessin Auf Der Erbse)

Lili Buhren baş rollerini paylaşıyor. Kendisine eş arayan bir prensin prensesle karşılaşma hikayesini anlatıyor. Ancak prenses olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Kötü niyetli halası kızın prenses olup olamayacağını anlamak için, ona hazırlanan oldukça yüksek bir yatağın altına bir tane bezelye tanesi koyar. Prenses olduğunu kanıtlamak için o bezelye tanesini fark etmesi gerekmektedir.

Prenses (Princess)

Nicole Gale Anderson baş rollerini paylaşıyor. 25 yıl boyunca hiç saraydan çıkmayan bir prensesin hikayesini konu alıyor. Mitolojik yaratıkların prensesinin William’ın saraya gelmesiyle hayatı değişir.

Prenses Kaiulani

Q’orianka Kılcher baş rollerini paylaşıyor. Özgürlük mücadelesi veren bir prensestir. Ailesinin ölümüyle hüküm sürdükleri ada Amerikalıların eline geçer. Bir yandan da aşk prensesin kapısını çalmaktadır.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*