Anasayfa / Genel / Bruce Willis’in Muhteşem Bilim Kurgu Filmi, Suretler

Bruce Willis’in Muhteşem Bilim Kurgu Filmi, SuretlerSuretler filmi maskelerle dolu bir dünyada yaşamanın insani değerleri yok ettiği gerçeğini gösteriyor. Bruce WillisRadha MitchellVing Rhames ve Rosamund Pike gibi süper bir kadro ile çalışılmış. Oyuncuların iyi olması ve güzel bir senaryo kaliteli bir bilim kurgu filmini ortaya çıkarmış.

Sağlıklı, daima bakımlı ve güzel görünen bu suretleri herkes satın almaya başlamış ve suretler insanların yerini almıştır. Tüm insanlar evlerine kapanıp suretleriyle işe gitmeye, gezip gülmeye başlamışlardır. Kendilerine olan güvenlerini yitirmişlerdir.

Bruce Willis ve Radha Mitchell FBI ajanı olarak çalışmaktadır. Suretlerle dolu bir dünyada kimin gerçek olduğu, kime güvenilebileceği belli değildir. Ve bir üniversite öğrencisi gizemli bir cinayete kurban gitmiştir. Bu genç yüksek teknolojiyle yapılmış olan bu robotları yapan kişinin oğludur. FBI ajanları bu durumu çözmek zorundadır.

Ancak oğlu öldürülen profesör bu işin ucunu bırakmaz. Oğlunun kendisi yüzünden öldüğünü düşünüp tüm insanları ve suretleri öldürecek bir plan hazırlar. Ancak Bruce Willis profesörü yakalamayı başarır. Ancak bir karar vermesi gerekmektedir. Suretlerle yaşamaya devam mı edilmeli yoksa insanlar eski yaşamlarına geri mi dönmeli !…

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*