Anasayfa / Genel / Bu Aynalara Dikkat ! Yoksa İzleniyor Musunuz ?

Bu Aynalara Dikkat ! Yoksa İzleniyor Musunuz ?Son zamanlarda çıkan soyunma kabin görütüleri ve sizden habersiz çekilen fotoğrafların altında ince bir hile yatıyor. Özellikle alışveriş merkezi soyunma kabinlerinde meydana gelen bu olaylarda çok ince bir detayla başınıza gelebilecek olumsuz bir durumdan kurtulabilirsiniz.

Soyunma kabinlerinde bulunan aynalar sadece ayna olmayabilir. Yani siz baktığınızda kendinizi görüyor olabilirsiniz. Fakat arkasından başka biri bakıyorsa o da sizi görüyor olabilir. Ama siz onun varlığından haberdar bile değilsiniz. Peki bu aynaları birbirinden nasıl ayırt edeceğiz ?

Öncelikle şunu unutmayın, büyük markalar genelde soyunma kabinlerine ayna koymazlar ki mantıken de 1 metrekarelik yerde aynanın olması da çok fazla bir işe yaramaz. Hadi diyelim ki var. O zaman çok basit bir deneyle aynanın tek taraflı mı yani sadece sizi yansıtan bir ayna mı, yoksa çift taraflı mı yani arkadan izlen bir ayna mı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Yöntemi ise şöyle : parmağınızı dik bir şekilde aynaya dokundurun. Şayet parmağınız ve yansıması arasında boşluk varsa bilin ki ayna tek taraflıdır. Fakat parmağınızla yansıması birbirine yapışıksa bilin ki izleniyorsunuz ya da izlenme ihtimaliniz yüksek. Kim soyunma kabinine çift taraflı ayna koyar ki ? Hangi amaçla..

ayna

Bu ufak ama önemli bir bilgi..

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*