Anasayfa / Genel / Bu Son Sevişim…

Bu Son Sevişim…“İteklemekle bir ilişki yürümez. Ne yaparsan yap, ne kadar emek verirsen ver, tek taraflı ayakta tutmaya çalışıyorsan bir ilişkiyi bir gün pes edeceksin ve bir gün gidecek…”

Ben seni platonik severken çok iyiydim sevgilim. Belki kalbim sessizce çırpınıyordu fark edilmek için. Ama içimdeki masumluğunla, düşlerimdeki senle daha güzel yaşıyordum seni. Hiç el değmemiş bir duyguyla seviyordum. Yıpratmadan, kırmadan, kırılmadan…

Neden fark ettin ki hislerimi? Neden kayıtsız kalmadın ki çaresizliğime?  Bıraksaydın da usulünce sevseydim seni. Bildiğim en iyi şekilde saklasaydım sol yanımda…

Sessizce çıkıp gittin ardına hiç bakmadan. Sevdiğine de öyle inandırmıştın ki! Nasıl sevdiğini söyledin, nasıl sarıldın, elimi sımsıkı tuttun, nasıl hayaller kurdurttun bana ikimize dair… Nasıl inanırım bir daha aşka???

Çaresizliklerinde beni çare buldun sen sevgilim. Yalnızlığını, kırgınlıklarını bende tamir edip gittin her defasında. Ve her gidişinde bir şeyleri de alıp götürdün içimden. En çokta ona yanıyorum ya, nasıl kıydın içimdeki sana? Düşlerimi sana emanet etmemiş miydim ben?

Gittin gitmesine de neden geri dönüyorsun her seferinde ! Sana demiştim sevgilim boşuna arama, bulamazsın beni başkalarında. Her sorununda yanında olacak, seni kullanmayacak, değiştirmeyecek, sorgulamayacak, her gidişinde yıkılacak, gelişini bayram kılacak… Çok zor sevgilim, bulamazsın böyle vefalı sevgiyi.

Gidişlerin hep aklımda ama sahi kaçıncı affedişim oldu seni?  İnan, bilmiyorum. Kırgınlıklarımın hesabını soracak değilim elbette sana. Her seferinde gitmeyecek diyerek kendini avutan da bendim çünkü… Ama söylesene bu aşkı gerçekten tek mi yaşadım ben? Benimleyken başkasını düşleyerek mi oyaladın kendini…

Nasıl başardın bilmiyorum. Ama bu son gidişinle seni sevmeyi bile unutturdun bana… Sakin konuşmalarıma bakma, çok kızgınım aslında. Kullanıp bir köşeye attığın ruhumun yarası geçmedi hala. Sevgimi nefrete dönüştürüp öylece çıkıp gittin. Bir açıklama yapma gereği bile duymadan… Her şey yolunda dediğim an da yıkıp gittin.

Bu son gidişin sevgilim… Bir daha arkana baktığında gölgeni göremeyeceksin…

Çünkü, seni bu son sevişim

   quup        

2 yorum

  1. “Bu son gidişin sevgilim… Bir daha arkana baktığında gölgeni göremeyeceksin…”

    Harika bir yazı yüreğinize sağlık. Hissedebilenlere..

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*