Anasayfa / Genel / Christopher Nolan’ın Senaristliğini Yaptığı Film,Superman

Christopher Nolan’ın Senaristliğini Yaptığı Film,SupermanZack Snyder gibi bir yönetmen ve Christopher Nolan gibi ünlü bir senaristin katkılarıyla yapılan Süperman filmi herkesi büyük beklentiler içine soktu. Kaliteli filmlerde üstat olan bu ikili Süperman filmiyle 21 Haziran 2013’te sinemaseverlerle buluşacaklar.  Oyuncu kadrosu da oldukça iyi seçilmiş. Russell Crowe, Amy Adams, Kevin Costner, Laurence Fishburne ve Henry Cavil gibi ünlü isimlerle karşılaşıyoruz.

Bu dev kadro ile karşımıza çıkan Superman: Man Of Steel diğer Süperman filmlerini unutturacağa benziyor.

Süper kahramanlar çocukluğumuzdan beri süre gelen bir serüvenin kahramanları. Çizgi filmlerle başlayan kahramanlıklar sinemaya uyarlandı ve her ne kadar büyüdük desek de vazgeçemediğimiz bir karakter haline geldiler. Süper kahramanları hala var eden şey belki aksiyon filmlerini sevdiğimizdendir belki de derinlerde bir yerlerde kahramanların varlığına hala inanmak istememizdendir.

Süper kahramanların arasında en havalısı, en çok saygı göreni ve belki de en güçlü kahramandır; Süperman

Filmde Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) olağanüstü güçlere sahip bir gazetecidir. Yıllar önce bir uzaylı gezegeni olan Kripton’dan Dünya’ya yollanmıştır. Clark neden dünyaya gönderildiğini düşünürken özel güçlere sahip olmanın zorluklarıyla da karşı karşıya kalır. Ancak bir gün Dünyaya bir saldırı yapılır. Clark yeteneklerini kullanarak barışı ya da zaferi getirebilecek midir? Halk tarafından Süperman olarak bilinen Clark sevdiği insanları korumak için bu zaferi kazanmak zorundadır.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*