Anasayfa / Genel / Dünyanın En İnce Telefonu : Huawei Ascend P6

Dünyanın En İnce Telefonu : Huawei Ascend P6Akıllı telefon piyasasında firmalar pastadaki payını büyütmek için uğraşıyor. Bunun için de yenilikleri kovalamak ve insanlara sunmak zorundalar. “Daha önce üretilmiş bir şeyi tekrar yapıyorsanız pazarda büyüyemezsiniz”i çok iyi biliyorlar.

Huaewi de bu noktada çıkardığı yeni Ascend P6 ile Dünyanın en ince telefonunu tanıttı. Telefon özellik olarak emsallerinden çok farklı değil. Dayanıklılık için metal bir kasa kullanılmış olan telefon 120 gr ağırlığında. 4 çekirdek işlemciye sahip olan Huaewi Asced P6 1.5 ghz işlemci ile çalışıyor. Ön kamerası 5megapiksel iken arka kamera 8 megapiksel. Yani standartların biraz üstünde bir telefon.

Peki bu telefonu diğerlerinden ayırt eden özellik nedir ? Birincisi biraz önce bahsettiğim dünyanın en ince telefonu olma ünvanına sahip. İkinci ve en önemlisi ise akıllı telefonlardaki şarj problemine kullandığı yeni teknoloji ile %30’luk kar sağlamak. Çünkü akıllı telefonlardaki en büyük problem şarj problemi ve hangi firma bu konuda bir adım öne geçerse pasta payı daha da büyük hale gelecektir.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*