Anasayfa / Genel / Eğlenceli Bir Dizi: The Goodwin Games

Eğlenceli Bir Dizi: The Goodwin GamesGoodwin Oyunları 3 kardeşin büyük bir servete konmalarını ve bu durumla birlikte gelişen olayları konu ediniyor. 3 kardeş babalarının ölümünden sonra eve gelirler ve büyük bir servetle karşı karşıya kalırlar. Ancak mirası alabilmek için babalarının son dileklerini yapmak zorundadırlar.

Her çocuğun farklı sebeplerden dolayı paraya ihtiyacı vardır. En büyük olan Henry başarılı bir cerrahtır. Kardeşlerine oranla bu parayı daha çok hakkettiğini düşünmektedir. Ortanca kardeş Chloe bir matematik dahisidir. Evin tek kızı olan Chloe’un bu dahiliği diğer kardeşleri tarafından kıskanılan biri olmasına neden olmuştur. Küçük kardeş Jimmy ise mirasa en çok ihtiyacı olan kişidir. Jimmy eski bir hükümlü olmasının yanı sıra tefeciye de oldukça borcu vardır.

Babaları Benjamin çocuklarını iyi yetiştiremediğini düşünüp vicdan azabı çekmektedir. Bu yüzden çocuklarının hayatına yön vermek için onlara zorlu görevler bırakmıştır. Goodwin oyunları bu zorlu görevlerden ibaret…

Severek izleyeceğiniz eğlenceli bir dizi. İzlemeyenler mutlaka bir göz atmalı…

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*