Anasayfa / Genel / Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – Film

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – FilmEjderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Başlığı ile bile bir farkı ortaya koyan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filmi beklenin üzerinde bir performansla izleyicileri ile buluştu. Ortalama 5 üzerinden 4.2 – 4.5 not aralığı ile değerlendirilen bu film Deon DeBlois yönetmenliğinde çekildi ve izleyicilere sunuldu.

Çocuk filmi olması nedeni ile film yorumcuları tarafından titizlikle incelenen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminin 2. serüveninde olaylar şöyle gelişiyor :

” Bilindiği gibi Berk Adası’nda ejderha ve vikinglerin beraberliği beş yıl geçmiştir ve adada tam bir huzur hakimdir. Astrid ve ekibi artık boş zamanlarını adanın yeni gözde oyunu olan ejderha yarışlarıyla geçirmekte ve kahramanlar yeni keşif gezilerine adım atmaktadırlar. Bu yolculuklardan birinde çok eski zamanlardan kalma buzdan gizli bir buzdan mağara keşfederler ve mağaranın içinde yaşayan yüzlerce vahşi ejderhayı böylece uyandırmış olurlar. Gizemi çözülemeyen Dragon Rider’ın da büyük bir tehlike yarattığı bir savaş başladığında, iki kahramanımız Hiccup ve Toothless’a düşen barışı koruyup inandıkları şeyi savunmaları olur. “

İlk olarak 2010 yılında seyiricileri ile buluşan ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’ filminin devam filmi olanbu filmde Hiccup ve ejderhasının maceraları, yeni karakterlerle kaldığı bıraktığı yerden devam ediyor olacak.. Filmin yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Dean DeBlois. Cressida Cowell’in romanından uyarlayan da yine yönetmenin kendisi. Keyifle izlenilebileceğini düşündüğüm bu filmi yaş farketmeksizin tavsiye edebilirim.

Fragmanı ise sizinle paylaşayım. İşte Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman :

 

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*