Anasayfa / Genel / Eyvah İş Görüşmesi – Ahmet Şerif İzgören

Eyvah İş Görüşmesi – Ahmet Şerif İzgörenAhmet Şerif İzgören‘in kaleminden harika bir kitap. Günümüzün aslında üstü örtülü ciddi problemlerinden bir tanesi “ iş görüşmesi “. Ahmet Şerif İzgören de bu probleme bu kitabında genişçe yer vermiş. İş görüşmesi yol geçerken uğranılacak yer mi ? Görüşmede ne yapmalıyım ? Hangi sorulara nasıl cevap vermeliyim ? Nasıl bir işte mutlu olurum ? Nasıl bir kariyer istiyorum?Ve aklınıza takılan daha fazlası.

Kitabın yayınevi açıklama sayfasında ise kitap hakkında şu bilgilere yer veriliyor :

” Eyvah! İş Görüşmesi, sadece iş görüşmelerindeki performansınızı artırmayı değil, daha yüksek profesyonel standartlara ulaşmanızı hedefleyen bir kitap. İş hayatında karşılaşabileceğiniz zorlu durumlarda neler yapabileceğinizi, sizin için doğru olan işi nasıl tespit edeceğinizi anlatıyor. Hem de okuyabileceğiz en samimi ve nükteli yaklaşımla.

Hakan Yaman ve Ahmet Şerif İzgören’in engin deneyimlerinin bir ürünü olan bu kitapta ayrıca, 180 iş görüşmesi sorusu ve bunlara verilebilecek en doğru yanıtları da bulacaksınız.

Çok uzun bir hayat değil dostlarım ve ömrünüzün yarısı neredeyse işinizde geçecek. Gerçekten isteyerek, mutlulukla ve keyif alarak yapacağınız ve yeteneklerinizi katacağınız bir iş seçin. Gerisi çatır çatır gelir. Picasso’nun doktor, Einstein’ın muhasebeci, Mimar Sinan’ıın manav olduğunu düşünün, neler kaybederdi dünya.  Ahmet Şerif İzgören”

Eyvah İş Görüşmesi Elma Yayınevi tarafından yayınlandı. Kitaba www.elmayayinevi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*