Anasayfa / Genel / Facebook Candy Crush Hileleri

Facebook Candy Crush Hileleriİnternette olsun mobil olsun oyun oynamayı çok fazla seven biri değilim. Bağımlılık yaptığında kurtulması zor oluyor 🙂 Fakat son zamanlarda çevrede de çok meşhur olan Candy Crush oyununu çok kısa süre inceledim.

Oyun sektörü ile ilgilenenlerin bildiği en önemli nokta her oyunun bazı hilelerinin olduğudur. Bu kural çok karışık yapısı olmayan Facebook Candy Crush için de geçerli. Android ve iOs cihazlarda indirilme oranı çok yüksek olan bu oyun PSY’nin son klibinde dahi yer almıştı.

Kullanıcıların tecrübeleri ile ortaya çıkmış Facebook Candy Crush Hileleri ise şöyle :

  • Eğer oyunu bilgisayarınızda oynuyorsanız her yeni sekme açtığınızda size +5 can daha verecektir sistem. Sekmenin birinde canınız bittiğinde diğerinden devam edebilirsiniz.
  • Eğer oyunu iPhone ile oynuyorsanız telefon saatinizi ileriye aldığınızda bekleme süresiyle de oynamış olacaksınız.Oyun yarım saatte 1 can veriyorsa siz saatinizi 1 saat ileri aldığınızda 2 canınız olur. Tabi tekrar normal saate aldığınızda o süreyi beklemeniz gerekiyor.
  • Jailbreak yapılmış bir iphone için ise Cydia dan indirilecek olan bir tweak ile işlemlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. iApFree tweakı ile alakalı bilgiyi bilgilendirme sayfasından edinebilir veya detaylı soru için yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

Candy Crush‘ın gidişatını Angry Birds’e benzetiyorum. Çok popüler olur sonra yavaşça unutulursun. 🙂

   quup        

2 yorum

  1. çok sahtekarsınız artık oyun iğrençleşmeye başladı.daha dün 162 level’ı bitirmiştim vede 163.leveldan oynamaya başlamıştım.oysaki bugün yine 162.level dan başlatıyor oyun beni , artık iğreniyorum bu oyundan bir daha oynamıyacağim.

    • yani oyun hilesi konusuna tutup da çok sahtekarsınız diye açıklama yapmayı halen anlamaya çalışıyorum. arkadaşım ben mi yaptım hileyi ? bölümü geçemeyince ya da oyunun limiti dolunca üf püf demesini biliyorsunuz ama. 🙂

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*