Anasayfa / Genel / Hızlı ve Öfkeli 6 Mutlaka İzlenmeli

Hızlı ve Öfkeli 6 Mutlaka İzlenmeliVin Diesel‘ın baş rollerini paylaştığı hızlı ve öfkeli serisi takip ettiğim filmlerden biridir. Hızlı ve Öfkeli 6 mutlaka sinemada izlenmesi gereken gerçekten muhteşem bir aksiyon filmi. Filmi izlemeden yapacağım yorumları okumasanız iyi olur..

Filmde yeri geliyor gülüyorsunuz yeri geliyor acaba şimdi ne olacak planları ne diye merak içine giriyorsunuz. Seriyi izleyenler bilirler Dom’un kız arkadaşı Michelle Rodriguez‘in 4. seride öldüğünü düşünmüş olabilirler. Ki 5. filmde kız arkadaşı değişmişti. Ancak Hızlı ve Öfkeli 6 da Michelle Rodriguez‘i baş rollerde görüyoruz. Ancak Dom’u tanımıyor, çünkü hafızasını kaybetmiştir.

Hobbs bir organizasyonu çökertmek için Dom’dan yardım ister ve Dom’a kız arkadaşının 1 hafta önce çekilmiş resimlerini gösterir. Bunun üzerine Dom yardım etmeyi kabul eder ve grubunu toparlar. Kız arkadaşı çökertmek istedikleri çetenin bir elemanı olmuştur, onu ellerinden almak için her şeyi yapacaktır.

Aynı zamanda Hobbs’un teşkilatında bir casus var. Bu casusun kim olabileceğini tahmin etmek gerçekten güç olmuştu.

Filmde uçak sahnesinde bir dövüş vardı ve Dom kendisinden baya bir iri adamı havaya kaldırdı. Bu sahne biraz komikti işte. Sonra Tokyo hayalleri olan bir çift vardı. Erkek arkadaşını kurtarmak uğruna kız öldü. Buna üzüldüm işte. Keşke o da kurtulmuş olsaydı.

Ve filmin son şaşırtıcı durumu da tam film bitti dediğimiz anda Jason Statham karşımıza çıkıyor. Büyük ihtimalle Dom’un çökerttiği grubun liderinin abisi olarak Hızlı ve Öfkeli 7‘de karşımıza çıkacak. İntikam için gelecek…

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*