Anasayfa / Genel / iOS 7.0.3 Güncellemesi Geldi

iOS 7.0.3 Güncellemesi GeldiDün akşam saatlerinde yüklediğim iOS 7.0.3 güncellemesi özellikle Apple iPhone 4’teki yavaşlamayı kısmen gidiremiş diyebilirim. iPhone 4S ve üst modelleri için gözle görülebilir bir değişiklik yok diyebilirim.

iOS 7 ile birlikte özellikle iPhone 4 kullanıcıları ciddi anlamda problem yaşıyordu. Bunun için Apple’a dünya çapında şikayetler geldi ve gördüğüm kadarı ile Apple bu konuya henüz çözüm bulamamış olsa da kısmen iyileştirmeler yaptı. Bunun için ekran geçişleri ile alakalı değişiklik ilk göze çarpanlardan. Bunu yapabilmek için Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Hareketi Azalt sekmesini açık olarak düzenleyin. Geçişler daha sade bir hale gelecek ve takılmalar azalacaktır.

Şarj konusunda ise bir tık daha iyi derler ya aynı o derecede. Teknik olarak iOS 7 güncellemesinde yapılan bir deste yenilik var ama bunlardan özellikle iPhone 4 kullanıcıları için en önemli olanına değinmekte fayda var. Umuyorum ki Apple ileri güncellemelerde buna temelli bir çözüm bulacaktır.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*