Anasayfa / Genel / Kendini Tanıma Testi

Kendini Tanıma TestiŞimdi size kendinizi tanımanız için bir test sunuyorum. Ama öncelikle dürüst olun. Verdiğiniz cevapları bir yere not edin ve sonuçlara en son bakın.

01-1: Çok nadir bir taşı bulmak için dağa tırmanmak üzere yola çıkıyorsunuz. Dağ hakkında ne düşünüyorsunuz?

01-2: Sonunda aradığınız taşı buldunuz. Ne tür bir taş? Boyunu, ağırlığını ve değerini tanımlayın.

02-1: Bir safari parkındasınız ve yoluntakip ederek otlakta ilerliyorsunuz. Bir dişi ile bir erke aslanın büyük et parçalarını koparıp yediğini görüyorsunuz. Ne düsşünüyorsunuz?

03-1: Yıllardır kimsenin ayak basmadığı eski bir binadasınız ve yerin altına doğru inen bir merdiven buldunuz. Aşagıya doğru kaç basamak indiniz?

03-2: Derken karanlığın içinden birinin sesini duydunuz. Bu kişi ağlıyor mu? İnliyor mu? Yoksa sizinle konuşuyor mu?

04-1: Kül kedisi masalındaki yakışıklı prens, ayakkabınızı cçirkin üvey kardeşinizin ayağında denerken siz de oradasınız ve ayakkabı üvey kardeşinizin ayağına tam oldu. Bu kötü sürprize nasıl tepki verirsiniz?

05-1: Bir çilek bahçesine girdiniz. Çilekleri yemeye başladınız. Kaç tane yediniz?

05-2: Çileklerin tadı nasıldı?

CEVAPLAR

01-1: Dağ hakkındaki görüşleriniz, babanızın gözünüzde nasıl biri olduğunu gösterir.

01-2: Taşı tanımlayan sözleriniz değeriniz hakkında hissettiklerinizdir.

02-1: Senaryoya verdiğiniz tepki, hayatınızda. İlk defa cinsel içerikli film gördüğünüzde verdiğiniz tepkiye eşittir.

03-1: Terk edilmiş binalar ve yer altı odaları, gömülmüş anıları ve eski psikolojik yaraları sembolize eder. İndiğiniz basamak sayısı, geçmişten ne kadar etkilendiğinizi gösterir.

03-2: Kendisiyle konuşan bir ses duyanlar, eski acılarıni bir madalya gibi göğsünde taşıyanlardır. İnleme sesi duyduğunu söyleyenler ise zor zamannlarını yalnız geçiren kişilerdir.

04-1: Bu durumda vereceğiniz tepki, gerçek hayatta eşinizi çalmaya kalkışan bir rakibe vereceğiniz tepkiye eşittir. Sabırlı olmak bilgelik belirtisidir. Ama zaman zaman insan, kendine ait olanı elde tutmak için savaşmalıdır.

05-1: Çaldığınız çilek sayısı, aşık olduğunuzu sandığınız kişi sayısını gösterir. Bir tane yedikten sonra durduğunuzu söylediyseniz aşk hayatında sadık birisiniz. Ama iki haneli bir sayı söylediyseniz libidonuzu frenlemeyi düşünmelisiniz.

05-2: Çilek için düşündükleriniz , geçmiş ilişkiniz hakkında düsşündüklerinizle eşdeğer.

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*