Anasayfa / Genel / Koreli Kadın Tanınmaz Hale Geldi

Koreli Kadın Tanınmaz Hale GeldiDoktorların yüzüne daha fazla plastik cerrahi işlem uygulamasını reddetmesi üzerine kendine yemeklik sıvı yağ enjekte etmeye çalışan Koreli Hang Mioku yüzünü tanınmayacak bir hale getirdi.

Yıllar içinde sürekli daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt isteyen bunun içinde ardı ardına plastik operasyon geçiren Mioku , bu olayı bir zaman sonra takıntı haline getirmeye başladı. Bu durumu farkeden doktorlar Mioku’ya  artık plastik operasyon geçirmemesini , bu piskolojik sorunu sebebiyle de  pisikolojik destek alması gerektiğini söyledi. Fakat tüm bu uyarılara kulak asmayan Mioku evde kendi kendine yüzüne sıvı yağ enjekte etmeye çalıştı. Fakat yüzünde ciddi şişkinlikler , kızarıklıklar , yaralar ve kalıcı deformasyon oluştu.

Bu olay üzerine Kore’de bir TV programına katılan kadın başından geçen olayları anlattı. Ayrıca bir daha estetik yapmamaya karşı söz verdi. İzleyiciler ameliyat masrafları için bağışta bulundu . On farklı operasyona giren kadın yüzündeki ve boynundaki yağlardan kurtuldu.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*