Anasayfa / Genel / Matt Damon’dan Aksiyon Filmi, Elysium

Matt Damon’dan Aksiyon Filmi, ElysiumBazı filmler için oyuncularına bakarız ve tamam bu film izlenir deriz ya. İşte Elysium filmi bunlardan biri. Çünkü, Köstebek, Geçmişi Olmayan Adam, Kader Ajanları, Yeşil Bölge, Son Ültimatom, Er Ryan’ı Kurtarmak, Yenilmez gibi filmlerin kahramanı Matt Damon bu filmde oynuyor. Ya kaliteli filmler Matt Damon‘ı buluyor ya da onun oyunculuğu her filmi kaliteli yapıyor.

Elysium filmi şimdiden kaliteli filmler arasında yerini aldı bence. Film 9 Ağustos 2013’te vizyona girecek. Bilim kurgu ve aksiyon dolu sahneler sizleri bekliyor.

Filmde uzaylılar savaşmak için dünyaya gelir ve zamanla insanlarla uyum sağlayıp birlikte yaşamaya başlarlar. Ancak yine de dünya zengin ve fakir kesim olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Zenginler Elysium adı verilen uzay üssünde refah içinde yaşamaktadır. Ancak fakir halk harap olmuş dünyada yaşamak zorundadır. Herkes Elysium‘a giremediği için halk düzeni yıkmaya uğraşacaktır. Halktan biri olan Max tehlikeli bir görev için Elysium‘a girmeyi başaracaktır.

Elysium fragmanı :

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*