Anasayfa / Genel / Msn Nihayet Tarihe Karıştı

Msn Nihayet Tarihe KarıştıVe MSN tarih oldu. Yıllardır kullanıcılarının memnuniyetle kullandığı iletişim ağı kapatıldı. İlk çıktığı yılları hatırlıyorum da sanki çok uzak bir geçmiş gibi geliyor. Oysa baktığımızda daha 13 yıl olmuş . Teknoloji böyle bir şey işte. Çok çabuk tüketiliyor.

İlk kullanıldığında nasıl da insanları cezbetmişti, MSN adresi alan sanki çok büyük bir iş başarmış gibi oluyordu. İnsanlar pc başında daha çok vakit geçirir oldu, aileler ilk başlarda tereddütle yaklaştı Msn’ye , çocuklarını korumaya çalıştılar. Duydukları bazı kötü haberlerden dolayı pek istemiyorlardı, haklılardı da bazen. Çünkü olumsuz şeyler de yaşanmıştı her yeni buluşta yaşananlar gibi. Zamanla insanlar daha doğru kullanmaya başladılar, doğru kullanımlar arttıkça da insanların önyargıları azaldı. Şimdi ise bir dönemin sonuna geldik. Hatırlıyorum yaşadığım bazı şeyleri gülümsüyorum şimdi. Mimar arkadaşlarımın beni de aralarına alarak projelerini konuşmalarını, benim fikirlerimi alarak proje yönlendirdiklerini mesela ya da bir kaç kız arkadaşımla aynı msn penceresinde toplanıp farklı farklı şehirlerden beraber dedikodu yapmamızı.

Güzeldin MSN! Seni kapatmamaya direnenlerden biriydim ben de. Skype adresim de vardı ama inatla MSN diyordum, bu sabah silah zoruyla sana veda etmek zorunda kaldım ne yazık ki! Yine de güzel şeylerle hatırlayacağım MSN günlerimi . Hoşçakal MSN ve hoşgeldin Skype. Umarım gelen gideni aratmaz . 🙂

Msn’den Skype’a Geçiş Nasıl Yapılır ?

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*