Anasayfa / Genel / Real Madrid – Galatasaray Maçı Canlı İzle

Real Madrid – Galatasaray Maçı Canlı İzleHerkesin beklediği Real Madrid – Galatasaray maçı yarın 21:45’te başlayacak. Bu maçı evinde izlemek isteyenler D-Smart kanalından izleyebilecekler. Maçın D-Smarttan şifreli olarak verileceğini de belirtelim.

Peki D-Smart yoksa veya var da şifreli yayınlara erişemiyoranız ne yapacaksınız. Elbette Real Madrid – Galatasaray maçı sadece D-Smart tarafından yayınlanmıyor. Farklı ülkelerde de maçın yayını var. Bir çok ülke bu maçı yayınlayacak fakat benim Şampiyonlar Ligi Çarşamba akşamı maçlarında izlediğim Azerbaycan televizyonu olan AZ TV‘yi bu konuda size tavsiye ederim. Real Madrid Galatasaray maçını AZ TV‘den canlı olarak izleyebilirsiniz.

Hem maçın keyfini yaşarken aynı zamanda spikerin de Azeri olması maça ayrı bir keyif katıyor mutlaka deneyin. Real Madrid – Galatasarat Maçı Canlı izlemek için buraya tıklayın. Şayet AZ TV’ye girdiğinizde şifre isteyecek olursa (bazen yayın saatlerinde isteyebiliyor) yorum olarak belirtin şifreyi de paylaşalım. 🙂

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*