Anasayfa / Genel / Romantik Bir Film: Vazgeçmem Senden

Romantik Bir Film: Vazgeçmem SendenVazgeçmem senden filmi konusuyla da oyuncularıyla da olağanüstü bir şeyler beklenecek bir film değil. Sadece hafta sonu eğlenmek ve gülmek isteyenler için güzel bir film olabilir. Film bu cuma günü yani 24 Mayıs 2013 ‘te vizyona girecek.

Vazgeçmem senden filminin baş rollerini Rashida Jones, Andy Samberg, Elijah Wood paylaşıyor. Aynı zamanda oyunculuktan senaristlik koltuğuna oturan bir ikili görüyoruz karşımızda: Rashida Jones ve Will McCormack.

Filmde Celeste ve Jesse liseden beri sıkı dostlukları olan daha sonrasında da genç yaşta evlenen bir çifttir. 30’lu yaşlarda Celeste artık kendi işinin sahibidir. Jesse ise bir kez daha işsiz kalmıştır. Jesse işsizlik durumuna çare bulmadığından evliliği de bir çıkmaza girecektir. Çünkü, Celeste boşanmanın en doğru karar olduğunu düşünmektedir. Boşandıktan sonra arkadaş kalabileceklerini düşünür. Ve Jesse karısına hala aşık olmasına rağmen bu durumu kabul etmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Celeste’de verdiği karardan memnun kalmaz. Ancak zamanlamaları bir türlü tutmaz.

Vazgeçmem Senden Film Fragmanı :

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*