Anasayfa / Genel / Sadri Şener İstifa Etti

Sadri Şener İstifa EttiTrabzonspor‘un bugün Akhisar Belediyesi ile oynadığı maçtan 1-0 mağlup ayrılmasından sonra taraftar grubu Gurbetçi Gençlerin sert tepkisiyle karşılaşan yönetimden Sadri Şener istifa etti.

Taraftar gurubunun işlerin iyice kötüye gitmesi ve Akhisar maçının bardağı taşıran son damla olması nedeniyle verdiği tepki sonucu Başkan Sadri Şener şu ifadeleri kullandı : “Ben bu takım için kulüp için nezarethanelerde yatmış bir adamım. O zan şerefli yiğit delikanlı başkandım da şimdi tersi mi oldum. Bu tür ağır ithamlar beni son derece üzdü ve görevimi bırakıyorum

Sadri Şener’in istifasından sonra başkanlığını her alanda destekleyen Faruk Özak’ın kararından vazgeçmesi için görüşeceği gelen bilgiler arasında. Teknik direktör Tolunay Kafkas’ın ise Şener’i istifasından vazgeçirmek için ” sen gidersen ben de giderim ” dediği iddia ediliyor.

Trabzonspor’da gündem sürekli değişiyor ve gidişat halen durdurulamıyor. Mayıs ayında kongre yapılacaktı zaten. Kişiler gidicidir kalıcı olan Trabzonspor’dur. Umarım değişim Trabzonspor için iyi olur.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*