Anasayfa / Genel / Şafak Vakti Savaş Sahnesi

Şafak Vakti Savaş SahnesiFilm severleri ikiye bölen Alacakaranlık efsanesi olumlu ve olumsuz yorumlarla uzun bir süre gündemde kalmaya devam etti. 4 filmdir başarılı bir grafik sergileyen filmin Şafak Vakti Savaş Sahnesi bir çok filmsever tarafından hem başarılı bulundu hem de üzüntü ile karşılandı.

Görsel anlamda teknolojinin her nimetinden yararlanıldığı film son şafak vakti savaş sahnesi ile bir süre daha sosyal medyada yer bulacak görünüyor. Alacakaranlık‘ı hiç izlemeyenler için filmin genel teması ile alakalı ufak bir bilgi verecek olursak ; 17 yaşındaki Isabelle Swan’ın anne babası birbirinden ayrılıyor ve Swan babasıyla beraber kalmak için bir kasabaya gidiyor. Burada okula da başlıyor. Okulda normalde 108 yaşında olan ancak 17 yaşında gösteren bir vampirle, Edward Cullen ile tanışıyor. Tabi Türk sinemalarından aşina olduğumuz sahne malum, bu ikilinin arasındaki ilişki bir süre sonra aşka dönüşüyor.

Okulu bitirdikten sonra bu ikili evleniyor ve bir kızları oluyor. Şafak Vakti 2 bu dakikadan sonra başlıyor. Bu dakikadan sonrasını da artık filmde görmenizi tavsiye ediyorum. Özellikle Şafak Vakti2′nin o çok konuşulan finaldeki savaş sahnesinden etkileneceğinizi umuyorum. Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı sadece bu sahneyi izledikten sonra paylaşmanızı da rica ediyorum.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*