Anasayfa / Genel / Şenol Güneş İstifa Etti

Şenol Güneş İstifa EttiHaftalardır kötü giden ve bir türlü toparlanamayan Trabzonspor bugün Elazığspor karşısında 3-1 lik mağlup olarak haftayı kapattı. Maçtan sonra Şenol Güneş istifa ettiğini açıkladı. Hemen yerine Tolunay Kafkas getirildi.

Yine yanlış yapıldı. Ligi zaten kaybetmişiz, mükemmel bir teknik adam Ertuğrul Sağlam da istifa etmiş. Şenol hoca istifasını açıkladan Sadri efendi Tolunay Kafkas’ı  Trabzon’a çağırmış. Verilmeyen bir tane kupanın peşinden koşmaktan nasıl vazgeçti de klüpte neler oluyor ona baktı hayret. Şenol Güneş teknik direktörlüğü bırakmış ama Trabzonsporu bırakmamıştur bunu da not olarak düşelim. Bir dinlenme süresinin ardından sportif direktör olarak devam edeceği gelen bilgiler arasında.

Sadri Şener Trabzonspor için büyük bir engel. Hangi teknik adam gelirse gelsin böyle bir yönetim varken Trabzonspor başarılı olamaz. Oyuncuların açıklamalarındaki kabullenmişliği Halil’in ” standart yenilgi ” açıklaması ile görmüş olduk.

Onur, Tolga, Adrian ve Olcan gibi oyuncuların bu takımda harcanmalarına da Trabzonspor taraftarı olarak üzülüyorum. Başka takımlarda oynasalar spor gelecekleri için daha hayırlı olur. Benim düşüncem ise Tayfa ile aynı. Sadri Şener gitsin yerine Şenol Güneş gelsin. Teknik direktör olarak da becerebiliyorlarsa Ertuğrul Sağlam’ı alsınlar. Trabzon şehri daha fazla kanser olmaz en azından..

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*