Anasayfa / Genel / Talip Karamahmutoğlu’nun Bir Hikayem Var Filmi

Talip Karamahmutoğlu’nun Bir Hikayem Var FilmiBülent Çolak, Kadir Doğulu, Müge Boz gibi ünlü isimlerin baş rollerini paylaştığı Bir Hikayem Var filmi 3 Mayıs 2013 ‘te vizyona girdi. Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu yapıyor.

Film hakkında en dikkat çekici noktalardan biri de 5 hafta içinde çekimlerin tamamlanmış olmasıdır hiç şüphesiz. Filmin sürpriz anlarından biri de Halil Sezai’nin yeni şarkısıyla karşımıza çıkması.

Filmin en başarılı oyuncusu Bülent Çolak filmdeki karakterine gerçekten sahip çıkıyor. Tabi ki ekranlarda gözlere hitap edecek bir yakışıklı erkek ve bir güzel kadın da lazım. Kadir Doğulu ve Müge Boz‘da bu noktada karşımıza çıkıyor.

Bir Hikayem Var filminde aslında birden fazla hikayenin işlendiğini göreceksiniz. Sinemacı olma hayali olan bir gencin hendi filmini çekmek uğruna başına gelen olayları anlatıyor. Film çekmek için para lazımdır ve bu parayı bulmak için de yalan söylemek durumunda kalırlar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Yine de kararlarından vazgeçemeyip filmi çekmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Bir dizi komedi filmi sizleri bekliyor. Çok kaliteli bir şey beklemeyin ama yine de gülebileceğiniz bir film.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*