Anasayfa / Genel / Will Smith ve Jaden Smith Başrollerde, Dünya:Yeni Bir Başlangıç

Will Smith ve Jaden Smith Başrollerde, Dünya:Yeni Bir BaşlangıçDünya: Yeni Bir Başlangıç (After Earth) bir bilim kurgu filmi ve baş rollerde Will Smith ve oğlu Jaden Smith var. Umudunu kaybetme filmin sonra baba oğul aynı filmde 2. kez buluşuyorlar. Ve gerçekten merakla beklediğim filmlerden biri. Çünkü, bir filmde Will Smith varsa o film gerçekten izlenir.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç filmi 7 Haziran 2013 ‘te vizyona giriyor. Fragmanda gördüğüm kadarıyla oldukça iyi iş çıkarmışa benziyorlar. Ve şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Jaden Smith umudunu kaybetme filminden sonra oldukça büyümüş ve babasına o kadar çok benziyor ki 🙂

Filmde Dünya terk edilmiş bir gezegen. Tüm insanlar başka gezegenlerde yaşamlarını sürdürüyor. Bir gün Dünyaya yaptıkları yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanıp, düşüyorlar. Jack ve oğlu Kitai Dünya’da karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmak durumunda kalırlar. Burada tuhaf yaratıklar, tehlikeli olaylarla mücadele ederler.

“Korku gerçek değildir.Korku düşüncelerin bir ürünüdür.Dediklerimi yanlış anlama.Tehlike oldukça gerçek..Ama korku bir tercihtir.”

Dünya: Yeni Bir Başlangıç film fragmanı :

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*