Anasayfa / Genel / XBox One Oyun Konsolu Tanıtıldı

XBox One Oyun Konsolu TanıtıldıMicrosoft’un uzun zamandır merakla beklenen oyun konsolu XBox One tanıtıldı. XBox‘un yeni nesili olarak üretilen XBox One farklı özellikleriyle 2013 sonlarında satışa sunulacak.

Yeni nesil XBox One sesle kontrol edilebilecek. İngilizce komutlarla yönetilebilecek olan Xbox One özellikler arasındaki geçişi daha da kolaylaştıracak. Menülerle uğraşmadan ” go to game ” komutu ile direk oyuna girebileceksiniz.

Jest (el, kol ve baş hareketleri) kontrolleri de son derece verimli çalışan özellikleri arasında yer alıyor. Tabii bunda yeni ve daha tutarlı Kinect’in rolü büyük. En basit haliyle ana ekrandaki oyun ya da filmi tutun ve çekin. Hemen başlayacak ve tam ekran olacak. Snap Mode ise bir başka heyecan verici özellik. Bununla birlikte birden fazla pencereyi aynı anda açabiliyorsunuz. Windows Phone ile de yönetilebilir özelliğe sahip.

XBox One ile Call of Duty : Ghost ise yeni özellik ve görsel efekleri ile ayrı keyif vereceğe benziyor. Satışa sunulduktan sonra kullanıcı yorumlarında bunu daha net anlıyor olacağız.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*