Anasayfa / Genel / Yalan Dünya’da Hepimizin Vasfiye Teyzesi

Yalan Dünya’da Hepimizin Vasfiye TeyzesiGülse Birsel Yalan Dünya’yı bile aşan yeni bir fenomen yarattı, herkesin artık ne ekleyebilir dediği aşamada sahneye Vasfiye Teyze çıktı ve hepimizin çocukluk anılarının tozunu aldı. Her ailede yaşanan sorunları yıllar sonra hatırlayan ve “Ay siz ne çektiniz be yavrum” diyerek kabuk tutmuş yaraları kaşıyan teyze…

Herkes daha il bölümde çok güldü çok ısındı Vasfiye Teyzeye çünkü hepimiz bir benzerini yakından tanıyorduk. İsimi farklı olsada herkesin hayatında kusurlarını, başarısızlıklarını merhamet kılıfı arkasına gizleyerek sinsice yaralayan o hanım teyzelerden biri.

Manevi işkencede sınır tanımayan tüm başarılarınızı iki lafıyla toz eden, en basit sorununuzu dünyanın sonu gibi görmenizi sağlamaya çalışan, hatalarınızı olur olmaz yerlerde yüzünüze vurup sizi yerin dibine sokan hanımefendiler. Gülse Birsel’in iyi gözlemlerinin yanı sıra Gonca Vuslateri’nin başarılı oyunculuğuyla hayat bulan çekilmez teyzemiz Vasfiye son zamanların en çok konuşulan karakteri olmayı başardı. İnternet, gazete ve sokak Vasfiye patlaması yaşıyor. Söylediği her cümle slogan oluyor ve güldürüyor. Her hafta hayatımızdaki ete kana bürünen Vasfiye’leri anımsayarak buruk bir gülümsemeyle onu izliyoruz ve hayatımınızın bundan sonraki bölümünde sadece ekranda kalmasını diliyoruz.

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*