Anasayfa / Genel / Yeni Tasarımla Biz Geldik

Yeni Tasarımla Biz GeldikBiz diyorum çünkü bu bir ekip işi.. Yazmaktan korkmayanların ya da yazmayı sevenlerin bir arada toplanarak ortaya koyduğu cümleler bütünü Genclook.

Bir önceki gibi her gelen yazar olamayacak önce onu belirtelim 🙂 Sitenin şu anki halini yaparken aklımdaki konulardan biriydi bu. İnsanlar yazacak doğru ama nasıl ? Her gelen yazacak mı yoksa yazar olanlar bunu farklı emellerde mi kullanacak bunu bilemiyorduk. Bu yüzden temel bir kadro ile başlayarak bir ekip işi olsun dedik ve öyle başladık. Yani bundan sonra bize katılacak olanlar benim değil bizim onayımızla aramıza katılacaklar.

Neden katılalım ki siteye ? Bir iki kelime ; özgürlük, huzur, mutluluk, güven…. Uzat gitsin bu listeyi. Altyapıyı bugün bitirebildim o yüzden akşamına bir iki mısra ekleyeyim istedim.

Bu siteye emek verirken fikirlerini ve desteklerini esirgemeyen ekipten Umut’a, Mehmed’e, Ali’ye Adem’e ve tek bayan editörümüz Buket’e çok teşekkür ediyorum. Yanımda oldukları için, bu projeyi paylaştıkları için fikirleriyle yapıcı hale getirdikleri için. Bundan sonra da hepsi fikirleri ve yazılarıyla Genclook’ta olacaklar. Hepsine sevgi ve saygılarımı sunarım..

Bu arada sen de hoşgeldin…

   quup        

4 yorum

  1. Umarım hayırlara vesile olur, biz hoş bulduk sizlerde hoş geldiniz efendim. 🙂

  2. Değerli emektar kardeşim;

    Sarfettiğiniz bu emeğin zayii olmaması dileği ve duası ile hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm Genclook takipçilerine selamlar…

  3. Eywallah teşekkür ettim 🙂 Hoşbulduk umut 🙂

  4. Hayırlı olması dileğiyle. Hoşgeldik.

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*