Anasayfa / Genel / Zülfü Livaneli’den Kardeşimin Hikayesi

Zülfü Livaneli’den Kardeşimin HikayesiZülfü Livaneli’nin yazar yönüyle tanışmam “Serenad” romanıyla olmuştu, geçen yaz akıcı hikayesiyle kısa sürede okuduğum keyifli bir kitaptı. Yeni romanı gerçekten güzel  oya gibi işlenmiş konusu kısa sürede sizi kendine bağlıyor. Başladın mı, elinden bırakamıyorsun. Roman okumanın zevkine varıyorsun.

Hikaye sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlıyor. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu cinayet vesile oluyor. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık bölgelerine girildiği hikaye, daha doğrusu hikaye içinde hikaye de böylece başlıyor.
“Kardeşimin Hikyesi” aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inanan romantikleri bir kez daha düşünmeye davet eden, aşkın karanlık yüzünü anlatan sarsıcı bir aşk hikayesi. Bence bu yaz tatilcilerin elinden düşmeyecek kitaplardan biri olacak hem hikayesi hemde finali çok etkileyici ve keyifli. Mutlaka okuyun seveceksiniz…

   quup        

Takdir Et, Devam Et

E-mail adresinizi yayınlamıyoruz. Gerekli alanlar : *

*